THE SMART TRICK OF ثبت نام تیزهوشان THAT NO ONE IS DISCUSSING

The smart Trick of ثبت نام تیزهوشان That No One is Discussing

The smart Trick of ثبت نام تیزهوشان That No One is Discussing

Blog Article

با سلام و وقت بخیر، متاسفانه زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان (متوسطه اول و متوسطه دوم) به اتمام رسیده است.

سلام، سلام، طبیعتا برای ثبت نام مدارس تیزهوشان اولین گام قبولی در آزمون های ورودی این مدارس می باشد، آزمون ورودی مدارس سمپاد در مقطع نهم به دهم دارای ۵۰ سوال هوش و تحلیلی و خلاقیت می باشد که قطعا بدون پاسخگویی مناسب به آن ها نمی توان در آزمون ورودی تراز قبولی را کسب کرد.

ایران مشاوره: سلام ، وقتتون بخیر. با توجه به شرایط تحصیلی که اعلام کردین ، از نظر تحصیلی مشکلی...

سلام، مهلت ثبت نام تیزهوشان از ۱۶ فرودرین تا ۲۶ فروردین هست.

متقاضیان شرکت در آزمون تیزهوشان پایه هفتم، باید در تمامی دروس پایه نیمسال دوم پایه پنجم و نیمسال اول پایه ششم، نمره خیلی خوب کسب نمایند.

گام اول: داوطلبان باید پس از اینکه یکی از آدرس های بالا را در مرورگر وارد کردند، وارد صفحه آن شده و کد ملی و رمز سامانه همگام خود را در محل مورد نظر ثبت کنند. 

سال گذشته لینک ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان در فروردین ماه فعال شد، اما در حال حاضر هنوز زمان فعال شدن سایت ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳​ مشخص نیست ولی پیشنهاد می کنیم عضو کانال تلگرام تحصیلیکو بشن تا به محض اینکه اطلاعیه ای در این خصوص اعلام شد مطلع بشین.

خبر فوری زمان ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۲ سایت ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ زمان ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ مهلت ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ مدارک ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ شرایط ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ هزینه ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۲ نحوه ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۲ شرایط ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲

نکته حائز اهمیت این است که هر متقاضی می تواند حداکثر سه اولویت را در سایت تیزهوشان انتخاب نماید. توجه داشته باشید که همسان بودن شهرستان شرط اصلی این گزینش می باشد.

سلام، برای ثبت نام در مدارس تیزهوشان باید تابعیت ایران رو داشته باشید، به شما توصیه می کنیم تا با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید.

همانطور که جهان به سمت تکنولوژی و پیشرفت در حال حرکت است، اکثر امور اداری هم به سمت آنلاین و غیر حضوری شدن میرود و این بار وزارت علوم سامانه ای برای دانشجویان معرفی کرده حتی بیشتر بخوانید است که خدمات متنوعی ارائه...

پاسخ مشاور هیوا: سلام . در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم سوالات استعداد تحصیلی طراحی نمیشه ، آزمون به صورت سنجش هوش و استعداد برگزار میشه .

با سلام، دز حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص زمان ثبت نام منتشر نشده است برای اطلاع از آخرین اخبار عضو کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره باشید.

مدرسه ما برای دانش اموزان ثبت نام می کرد الان که مهلت تمام شده از کجاه بفهمم که ثبت نام کرده ام؟

Report this page